Не турбуйся – це шкідливо!

Все наше життя складається з тривог. Тривога за життя і здоров'я близьких, тривога за своє майбутнє та майбутнє своїх дітей і просто тривожність, на перший погляд, ні з чим не пов'язана. І з віком все більше причин викликають у нас цю саму тривогу. Син пішов гуляти з друзями і не відповідає на дзвінки – він просто не чує дзвінок, або щось трапилося? У дочки конфлікти в сім'ї – справа йде до розлучення? Літні батьки цілий день не беруть трубку? Ти «застрягла» у пробці і можеш запізнитися на важливу зустріч? Підвищилися тарифи на транспорт? Як же я буду планувати бюджет? Чи хороший я співробітник? Чи хороша я мама? А підвищення плати за комунальні послуги? Це вже не тривога – це вже цілий стрес. Приводи різні –наслідок один: тривога, тривога, тривога... Ми забуваємо, що таке норма, живемо в стані перманентної тривоги, починаємо вже його сприймати як норму і навіть не робимо спроб з цим боротися.

А чи згоден з цим наш організм? Категорично не згоден! Він сприймає тривожний стан як стрес і готується протистояти сформованій життєвій ситуації, виробляючи відповідні до неї гормони стресу – кортизол, наприклад. А що робить кортизол? Прискорює серцебиття, звужує судини, підвищує тиск, щоб всі органи і системи отримували більше крові і кисню – адже у вас повинні бути сили, щоб впоратися з негараздами. Крім цього, кортизол збирає всю доступну енергію для вирішення завдання, яке стоїть перед організмом, «дістаючи» енергію з м'язів. Організм відчуває, що енергії недостатньо, і що? Правильно: ми їмо, нервово і малоконтрольовано поглинаючи шоколадки, булки, печиво та інші висококалорійні продукти. Крім того, що це шкідлива їжа, так ще й вага зростає разом з окружністю талії, що в свою чергу до інших тривог додає нову – тривогу за своє здоров'я і свою жіночу привабливість. А крім усього іншого, кортизол знижує рівні гормонів радості і порушує регуляцію сну. І вірно, які радості і який сон, коли потрібно боротися?

А як ми відчуівємо підвищений рівень кортизолу? Самим банальним чином: звужуються судини – час від часу болить голова; порушена регуляція сну – не можеш заснути або погано спиш; бракує гормонів радості – і нічого не хочеться, і весь світ постає у сірому кольорі. І навряд чи всі ці симптоми ти пов'язуєш з тим, що час від часу в голову приходить тривожна думка: «А чи не звільнять мене?», або: « Чи приваблива я?»

Боротися чи не боротися з підвищеною тривожністю – вирішувати тобі. Просто потрібно знати і розуміти, що це не є нормою і це шкідливо.

Чинити опір підвищеній тривожності та пов'язаним з нею розладам можна по-різному. Одним з дієвих способів є прийом рослинних лікарських препаратів. Якщо тривожність супроводжується головним болем, допоможе з нею впоратися Персен® Форте. У разі, якщо основною скаргою є порушення сну – 1 капсула Персену® Найт допоможе швидше заснути і міцніше спати.

І Персен® Форте, і Персен® Найт містять у своєму складі достатню і строго встановлену кількість екстракту валеріани для усунення тривоги як причини виникнення всіх численних симптомів, пов'язаних з підвищенням рівня гормонів стресу. Адже усунути причину – істотно більш правильний хід, ніж «гасити пожежі» наслідків.

Крім екстракту валеріани європейської, лікарський препарат Персен® Форте містить ще два рослинних екстракти. А до складу Персену® Найт входить додатково екстракт пасифлори, який допоможе тобі виспатися вночі й бути бадьорою й привабливою вдень.

Ознайомитися з інструкцією для медичного застосування європейського лікарського препарату Персен® Найт тут

За більш детальною інформацією щодо складу та ефекту лікарських рослин перейдіть по вказаному нижче посиланню
https://www.pharmencyclopedia.com.ua/Самолікування може бути шкідливим для Вашого здоров’я

Є протипоказання. Перед застосуванням ознайомтеся з зареєстрованою инструкцією для медичного застосування та проконсультуйтеся з лікарем.
Реклама лікарського засобу Персен® Найт (Р.П. №UA/2838/02/01 від 18.02.2015)

Товариство з обмеженою відповідальністю «Алвоген Україна» Україна, 02660, м. Київ, Броварський проспект 5И Тел.: 044 517 75 00, 044 517 18 08, 044 517 23 29

x