Снодійний ефект буває різний

Всі знають, що валеріана заспокоює, а деякі використовують її як натуральний снодійний засіб. Хтось вважає, що її заспокійливий ефект слабкий або взагалі відсутній, а хтось каже, що від валеріани «спить на ходу». Деякі п'ють її, щоб заснути, а хтось випиває жменю таблеток валеріани перед іспитом, щоб не хвилюватися. Хто ж правий? Давай розбиратися.

Насправді все дуже просто. 100 мг екстракту валеріани є тією разовою дозою, нижче якої протитривожна і заспокійлива дія екстракту валеріани не доведена. Наприклад, в 1 капсулі лікарського препарату Персен® Найт міститься 140 мг екстракту валеріани, і достатньо 1 капсули, щоб усунути тривожний компонент, що заважає розслабитися перед сном і заснути. Для порівняння: у звичайній таблетці валеріани міститься тільки 30 мг екстракту, тобто, для досягнення протитривожного і розслаблюючого ефекту перед сном необхідно приймати 3-4 таблетки одночасно. А якщо хочете відчути справжній снодійний вплив, то знадобиться аж 3000 мг. Звідси і такі різні відгуки. Якщо ти вип'єш 1-2 таблетки валеріани, то тільки від тебе залежить, заспокоїшся ти чи ні – ефект плацебо ніхто не відміняв. А ось 1 капсула Персену® Найт, прийнята за 30 хвилин до сну, допоможе позбутися зайвої тривожності, розслабитися і заснути.

Але ж маємо завдання не тільки заснути, а й виспатися. У цьому допоможе другий рослинний екстракт, що входить до складу Персена® Найтекстракт пасифлори. Ця екзотична трава має два корисні ефекти: знижує кількість нічних пробуджень і за рахунок цього подовжує фазу «повільного» сну – справжнє спасіння для тих, кому ніколи «спати на ходу» протягом дня і потрібно бути бадьорим і активним, максимально ефективно використовуючи нічний сон.

Персен® Найт – для тих, кому потрібно виспатися.

Ознайомитися з інструкцією для медичного застосування європейського лікарського препарату Персен® Найт тут

За більш детальною інформацією щодо складу та ефекту лікарських рослин перейдіть по вказаному нижче посиланню
https://www.pharmencyclopedia.com.ua/Самолікування може бути шкідливим для Вашого здоров’я

Є протипоказання. Перед застосуванням ознайомтеся з зареєстрованою инструкцією для медичного застосування та проконсультуйтеся з лікарем.
Реклама лікарського засобу Персен® Найт (Р.П. №UA/2838/02/01 від 18.02.2015)

Товариство з обмеженою відповідальністю «Алвоген Україна» Україна, 02660, м. Київ, Броварський проспект 5И Тел.: 044 517 75 00, 044 517 18 08, 044 517 23 29

x