Пасифлора: рослинка з «колисковим» ефектом

Екзотична для наших широт теплолюбна рослина пасифлора (лат. рassiflora) – з дуже великого сімейства страстоцвітних. Хоча і не така вже вона рідкісна і невідома, як ти могла подумати. Ароматна маракуйя (так-так, той самий йогурт «персик-маракуйя») – це теж пасифлора, тільки інший її вид, а не той, про який піде мова далі.

Лікувальні властивості екстракту пасифлори досить добре вивчені. Особливо звертає на себе увагу її здатність покращувати якість сну. Саме якість, а не тривалість. Тобто пасифлора – це коли потрібно виспатися вночі і бути бадьорим вдень, а не для того, щоб відключитися в будь-який зручний для тебе час доби. Давай розберемося, як працює екстракт цієї травички. Є два добре вивчених ефекти екстракту пасифлори. Один з них – скорочення кількості нічних пробуджень. Прокинулася вночі начебто і без об'єктивних причин, подивилася на годинник, вирішила, що вставати ще рано, і через якийсь час заснула знову. Знайоме? І звучить цілком прийнятно. А коли прокидаєшся так і о першій годині ночі, і о другій... і щогодини до самого дзвінка будильника? І так через день. І ходиш потім весь день розбита і не можеш «зібрати мізки в купу». Ось в цьому випадку якраз і допоможе екстракт пасифлори: зменшить кількість прокидань.

І другий дуже корисний ефект екстракту пасифлори – подовження фази повільного сну як раз за рахунок скорочення часу на позаурочні пробудження і засипання знову. Чому ми вважаємо, що подовжити цю саму короткохвильову фазу добре? Відомо, що коли ми спимо, фаза короткохвильового сну (зіниці "бігають" під повіками, серцевий ритм прискорюється, людина може здригатися і здійснювати неусвідомлені рухи руками і ногами) змінюється фазою глибокого спокійного сну – ось цей глибокий сон і є повільна фаза. І так кілька разів за ніч. Наш мозок і весь організм дійсно "розслаблюється" і відпочиває саме в повільній фазі. І цьому сприяє екстракт пасифлори. Таким чином, екстракт пасифлори покращує якість нічного сну, коли тобі потрібно виспатися, щоб після цього все встигнути вдень і не відчувати себе «сонною мухою». До складу європейського лікарського препарату Персен® Найт, крім стандартизованого екстракту пасифлори, входить також екстракт валеріани у дозі, що забезпечує протитривожний ефект. Завдяки екстракту валеріани 1 капсула Персену® Найт, прийнята за 30 хвилин до сну, скоротить час засинання, а екстракт пасифлори поглибить твій сон без залишкової денної сонливості.

Ознайомитися з інструкцією для медичного застосування європейського лікарського препарату Персен® Найт тут

За більш детальною інформацією щодо складу та ефекту лікарських рослин перейдіть по вказаному нижче посиланню
https://www.pharmencyclopedia.com.ua/Самолікування може бути шкідливим для Вашого здоров’я

Є протипоказання. Перед застосуванням ознайомтеся з зареєстрованою инструкцією для медичного застосування та проконсультуйтеся з лікарем.
Реклама лікарського засобу Персен® Найт (Р.П. №UA/2838/02/01 від 18.02.2015)

Товариство з обмеженою відповідальністю «Алвоген Україна» Україна, 02660, м. Київ, Броварський проспект 5И Тел.: 044 517 75 00, 044 517 18 08, 044 517 23 29

x